Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Fotel Freeman
Cena:2299.00PLN
Ilość: szt.
Kolor materiału typu Velvet Retrero:R12 Onyx, V04
Udostępnij:

Fotel Freeman to wyjątkowo wygodny i elegancki mebel wypoczynkowy z ażurowymi podłokietnikami oraz tradycyjnymi drewnianymi nogami. Połączenie najwyższej jakości pianki HR z wkładami silikonowymi daje niepowtarzalny komfort siedzenia. Oparcie fotela wyłożono miękką, luźną poduchą dopasowującą się do kręgosłupa odpoczywającej w nim osoby co stwarza przyjazną strefę relaksu.

Zaletą linii mebli Freeman jest z pewnością elegancka i szlachetna prostota przy jednocześnie wizualnie lekkiej budowie, jak i poczucie wolności i prestiżu. Wykończenie poduchy elegancką kiedrą oraz ozdobne gwoździe zdobiące mebel dodają jeszcze bardziej ekskluzywnego charakteru.

Stylowe logo jest wyróżnikiem luksusu a także ozdobnym elementem mebla.

Jako pokrycie proponujemy całą gamę kolorystyczną tkanin typu Velvet. Dodatkowo mebel może być pokryty dwoma tkaninami, na górze z deseniem a gładki z boku. W tej konfiguracji proponujemy skorzystać z tkanin typu Velvet Retrero firmy Dinozoli (*). Tkaniny te swym połyskiem zaznaczają piękno mebla jak i jego kształt. Charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie (100 tyś cykli ścieralności) jak i łatwością w czyszczeniu.

Istnieje możliwość doboru koloru i rodzaju tkaniny oraz koloru nóżek. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Szerokość: 66 cm, wysokość siedziska: 44 cm, wysokość oparcia: 80 cm, głębokość 77 cm; masa 20 kg.

* Egzemplarz pokazowy wykonano z tkaniny firmy ROMO.


materiały retrero

materialy_sun_velvet
materialy_qween_velvet_bezlogo
materialy_french_velvet_bezlogo

Pasujące do

Nowość
Sofa 2 osobowa Freeman
Nowość
Komplet Fotel i Sofa 2 osobowa Freeman
NowośćPromocja
poduszka ozdobna 45x45cm w1
NowośćPromocja
Pufa okrągła Venezia

900.00PLN 850.00PLN