O firmie

Meble to naprawdę nasza pasja. W ich wykonanie wkładamy serce i duszę. Wszystko dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach, gdyż pragniemy by nasze produkty wywoływały u Klienta zadowolenie i swoiste przeżycia estetyczne, a także zapewniały wysoki poziom komfortu.

Zaczynaliśmy w 2013 roku od małych projektów.  Z biegiem lat pilnie obserwując nowoczesne trendy i technologie w meblarstwie nabraliśmy dużego doświadczenia. Dzięki temu obecnie jesteśmy w stanie realizować najbardziej ambitne projekty.

Firma Arte di Velutto specjalizuje się w produkcji jak również renowacji mebli stylowych, nowoczesnych i tradycyjnych. Wykonujemy ściany i inne miękkie elementy tapicerowane, a także obicia drzwi. Każdy szczegół w naszych meblach jest przemyślany jak i przetestowany pod kątem mechanicznym, estetycznym i funkcjonalnym. Meble które tworzymy są kwintesencją  elegancji i nowoczesności, wyprodukowane tak, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Współpracujemy z najlepszymi producentami jak i dystrybutorami tkanin, skór i mechanizmów meblowych. Są wśród nich takie firmy jak GLORMEB GROUP, ROMO, MASTROTTO, RIDEX, COMODO ITALIA i wiele innych wiodących firm w Polsce a także na świecie.  Dzięki temu te same modele mebli oferujemy w różnych konfiguracjach dobierając tkaninę czy rodzaj skóry lub typ automatu do wymagań oraz zasobności portfela Klienta.  

Współpracujemy także z wieloma ogólnopolskiej i światowej sławy designerami, architektami i projektantami wnętrz. Chętnie zapraszamy również do takiej współpracy.    


Z poważaniem
prezes Arte di Velutto
LOGO Arte di Velutto_podpis_150px

Zapraszamy do kontaktuMaszy pytania? Czekamy na CIebie.

Pracujemy od pon. do pt.
w godzinach 10.00-18.00

tel.: +48 513-896-245